| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 228,0 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 150 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Belső átmérő: | 160 mm |
| Lyukkörátmérő: | 276 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 277,0 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 150 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |




