| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | ZF-09A |
| specifikáció: | MB 236.4 |
| specifikáció: | Volvo 97341 |
| specifikáció: | MB 236.7 |
| specifikáció: | MB 236.2 |
| specifikáció: | ZF-14A |
| specifikáció: | MB 236.1 |
| specifikáció: | Caterpillar TO-2 |
| specifikáció: | Volvo 97331 |
| specifikáció: | ZF-11A |
| specifikáció: | MB 236.6 |
| specifikáció: | Allison C-3 |
| specifikáció: | Voith 55.6335.xxG607 |
| specifikáció: | Volvo 97335 |
| specifikáció: | MB 235.71 |
| specifikáció: | ZF-11B |
| specifikáció: | Ford M2C138-CJ |
| specifikáció: | MB 236.3 |
| specifikáció: | ZF-04D |
| specifikáció: | NH-530A |
| specifikáció: | MB 236.8 |
| specifikáció: | MAN 339 Z-2 |
| specifikáció: | NH-530B |
| specifikáció: | MAN 339 V-2 |
| specifikáció: | ZF-03D |
| specifikáció: | Allison C-4 |
| specifikáció: | Dexron III (F) |
| specifikáció: | ATF, LT 71141 |
| specifikáció: | MB 236.9 |
| specifikáció: | MB 236.5 |
| specifikáció: | ZF-09B |
| olaj: | szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | FORD MERCON LV |
| Gyártói engedély: | JASO M315 TYPE 1A-LV |
| specifikáció: | DEXRON VI |
| specifikáció: | ZF TE-ML 09 |
| Olajgyártó javaslat: | AISIN WARNER AW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 81 22 9 400 272 |
| Olajgyártó javaslat: | DEXRON HP |
| Olajgyártó javaslat: | FIAT 9.55550-AV6 |
| Olajgyártó javaslat: | GM 9256039/88863400 |
| olaj: | HC szintetikus olaj (Hydro-Cracked) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 152 426 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 289 720 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 305 396 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 305 397 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 355 599 |
| Olajgyártó javaslat: | Aisin Warner AW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | ATF-PA |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 142 516 |
| Olajgyártó javaslat: | Dexron VI |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-AV5 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford Mercon LV |
| Olajgyártó javaslat: | G 055 162 |
| Olajgyártó javaslat: | G 055 540 |
| Olajgyártó javaslat: | G 060 162 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda ATF 3.1 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda ATF DW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | Hyundai SP-IV |
| Olajgyártó javaslat: | Isuzu ATF WSI |
| Olajgyártó javaslat: | JASO 1A-LV |
| Olajgyártó javaslat: | JWS 3324 (Aisin Warn |
| Olajgyártó javaslat: | Land Rover TYK 50005 |
| Olajgyártó javaslat: | M-1375.4 |
| Olajgyártó javaslat: | Matic P |
| Olajgyártó javaslat: | Mazda ATF FZ |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.12/236.14 |
| Olajgyártó javaslat: | Mitsubishi Dia Queen |
| Olajgyártó javaslat: | Nissan AT-Matic S Fl |
| Olajgyártó javaslat: | SP-IV-RR |
| Olajgyártó javaslat: | Toyota WS |
| Olajgyártó javaslat: | Typ 3.0 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 055 005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 152 426 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 289 720 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 305 396 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 305 397 |
| Olajgyártó javaslat: | 83 22 2 355 599 |
| Olajgyártó javaslat: | Aisin Warner AW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | ATF-PA |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 142 516 |
| Olajgyártó javaslat: | Dexron VI |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-AV5 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford Mercon LV |
| Olajgyártó javaslat: | G 055 162 |
| Olajgyártó javaslat: | G 055 540 |
| Olajgyártó javaslat: | G 060 162 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda ATF 3.1 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda ATF DW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | Hyundai SP-IV |
| Olajgyártó javaslat: | Isuzu ATF WSI |
| Olajgyártó javaslat: | JASO 1A-LV |
| Olajgyártó javaslat: | JWS 3324 (Aisin Warn |
| Olajgyártó javaslat: | Land Rover TYK 50005 |
| Olajgyártó javaslat: | M-1375.4 |
| Olajgyártó javaslat: | Matic P |
| Olajgyártó javaslat: | Mazda ATF FZ |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.12/236.14 |
| Olajgyártó javaslat: | Mitsubishi Dia Queen |
| Olajgyártó javaslat: | Nissan AT-Matic S Fl |
| Olajgyártó javaslat: | SP-IV-RR |
| Olajgyártó javaslat: | Toyota WS |
| Olajgyártó javaslat: | Typ 3.0 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 055 005 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | ACURA ATF DW-1 08200 |
| specifikáció: | ACURA ATF Type 3.0 0 |
| specifikáció: | ACURA ATF Type 3.1 0 |
| specifikáció: | AISIN_WARNER AW-2 |
| specifikáció: | AISIN_WARNER JWS 332 |
| specifikáció: | AISIN_WARNER ATF-0WS |
| specifikáció: | AUDI G 052 533 |
| specifikáció: | AUDI G 053 001 A2 |
| specifikáció: | AUDI G 055 005 A2 |
| specifikáció: | AUDI G 055 162 A2 |
| specifikáció: | AUDI A6 |
| specifikáció: | AUDI G 055 540 A2 |
| specifikáció: | AUDI G 060 162 A2 |
| specifikáció: | AUDI G 060 540 A2 |
| specifikáció: | BENTLEY PY112995PA |
| specifikáció: | BMW ATF 3+ |
| specifikáció: | BMW ATF 7 |
| specifikáció: | BMW ATF 6 |
| specifikáció: | BMW M-L12108 |
| specifikáció: | BMW 83 22 0 142 516 |
| specifikáció: | BMW 83 22 0 397 114 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 152 426 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 163 514 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 289 720 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 305 396 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 305 397 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 355 599 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 355 601 |
| specifikáció: | BMW 83 22 2 413 477 |
| specifikáció: | FORD XT-10-QLV [LV] |
| specifikáció: | FORD XT-12-ULV [ULV] |
| specifikáció: | FORD XT-6-QSP [SP] |
| specifikáció: | GM AW-1 |
| specifikáció: | GM 19256039 |
| specifikáció: | GM Dex HP [GMW 16974 |
| specifikáció: | GM DEX ULV |
| specifikáció: | GM 19352619 |
| specifikáció: | GM Dex-VI [GMW 16444 |
| specifikáció: | GM 1940773 |
| specifikáció: | GM WS |
| specifikáció: | GM 88863400 |
| specifikáció: | GM 88863401 |
| specifikáció: | HONDA ATF DW-1 08200 |
| specifikáció: | HONDA ATF Type 3.0 0 |
| specifikáció: | HONDA ATF Type 3.1 0 |
| specifikáció: | HYUNDAI ATF SP-IV |
| specifikáció: | HYUNDAI 040000C90SG |
| specifikáció: | HYUNDAI SP4-M1 |
| specifikáció: | HYUNDAI SPH-IV |
| specifikáció: | HYUNDAI SP-IV |
| specifikáció: | HYUNDAI SP-IV-RR |
| specifikáció: | HYUNDAI WS |
| specifikáció: | HYUNDAI spec NWS-963 |
| specifikáció: | ISUZU ATF WSI |
| specifikáció: | ISUZU SCS |
| specifikáció: | JAGUAR 02JDE 26444 |
| specifikáció: | JAGUAR Fliud 8432 |
| specifikáció: | KIA ATF SP-IV |
| specifikáció: | KIA 040000C90SG |
| specifikáció: | KIA SP4-M1 |
| specifikáció: | KIA SPH-IV |
| specifikáció: | KIA SPH-IV-RR |
| specifikáció: | KIA WS |
| specifikáció: | KIA spec NWS-9638 |
| specifikáció: | LAND_ROVER AW-1 LR00 |
| specifikáció: | LAND_ROVER LR023288/ |
| specifikáció: | LAND_ROVER TYK500050 |
| specifikáció: | MASERATI Oil No. 231 |
| specifikáció: | MAZDA ATF A7 |
| specifikáció: | MAZDA ATF FZ |
| specifikáció: | MB Sheet 236.12 |
| specifikáció: | MB Sheet 236.14 |
| specifikáció: | MB Sheet 236.15 |
| specifikáció: | MB Sheet 236.16 |
| specifikáció: | MB Sheet 236.17 |
| specifikáció: | MB Sheet 236.41 |
| specifikáció: | MITSUBISHI ATF-J3 |
| specifikáció: | MITSUBISHI Dia Queen |
| specifikáció: | MITSUBISHI 4030401 |
| specifikáció: | MITSUBISHI SP-IV |
| specifikáció: | NISSAN Matic P |
| specifikáció: | NISSAN 999MP-MTP10P |
| specifikáció: | NISSAN Matic R |
| specifikáció: | NISSAN 999MP-MTR00P |
| specifikáció: | NISSAN Matic S |
| specifikáció: | NISSAN 999MP-MTS00P |
| specifikáció: | NISSAN Matic W |
| specifikáció: | PEUGEOT PSA 16 350 5 |
| specifikáció: | PORSCHE 000 043 304 |
| specifikáció: | PORSCHE 000 043 305 |
| specifikáció: | PORSCHE 000 043 306 |
| specifikáció: | PORSCHE 958 300 540 |
| specifikáció: | SAAB 93 165 147 |
| specifikáció: | SUBARU ATF-WS |
| specifikáció: | SUZUKI Matic S |
| specifikáció: | TOYOTA ATF FZ |
| specifikáció: | TOYOTA JWS 3324 |
| specifikáció: | TOYOTA ATF WS or (NW |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 052 53 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 053 001 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 055 005 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 055 162 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN A6 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 055 540 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 060 162 |
| specifikáció: | VOLKSWAGEN G 060 540 |
| specifikáció: | VOLVO 31 256 774 |
| specifikáció: | VOLVO 31 256 775 |
| specifikáció: | VOLVO 31 492 172 |
| specifikáció: | VOLVO 31 492 173 |
| specifikáció: | ZF LifeguardFluid 6 |
| specifikáció: | ZF LifeguardFluid 8 |
| specifikáció: | ZF LifeguardFluid 9 |
| specifikáció: | BOSCH TE-ML 09 |
| specifikáció: | FCA 8 & 9 Speed ATF |
| specifikáció: | FCA 68218925AA |
| specifikáció: | FCA 68218925AB |
| specifikáció: | FCA AW-1 |
| specifikáció: | FCA 68092912AA |
| specifikáció: | FCA Dex-VI |
| specifikáció: | FCA 68043742AA |
| specifikáció: | FCA Fiat 9.55550-AV2 |
| specifikáció: | FCA Fiat 9.55550-AV5 |
| specifikáció: | FCA Fiat 9.55550-AV6 |
| specifikáció: | FCA 5127382 |
| specifikáció: | FCA 68157995AA |
| specifikáció: | FCA 68157995AB |
| specifikáció: | FCA SP-4 |
| specifikáció: | FCA 68171866AA |
| specifikáció: | FCA SP-IV |
| specifikáció: | FCA 68171869AA |
| specifikáció: | JAMA JASO M315 |
| specifikáció: | JAMA Class 1-A- LV ( |
| specifikáció: | ATF 134 |
| specifikáció: | ATF 3353 |
| specifikáció: | ATF D971 |
| specifikáció: | ATF L12108 |
| specifikáció: | ATF M-1375.4 |
| specifikáció: | ATF M-1375.6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | ATF SP IV |
| Olajgyártó javaslat: | Aisin AW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | Aisin JWS 3324 |
| Olajgyártó javaslat: | Allison TES 295 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 142 516 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 397 114 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 403 249 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 152 426 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 289 720 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 344 599 |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-AV2 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford ESP-M2C166-H |
| Olajgyártó javaslat: | Ford Mercon SP |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSS-M2C938-A |
| Olajgyártó javaslat: | GM 88863400 |
| Olajgyártó javaslat: | GM Dexron HP |
| Olajgyártó javaslat: | GM Dexron IV |
| Olajgyártó javaslat: | Honda ATF DW-1 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda Type 3.0 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda Type 3.1 |
| Olajgyártó javaslat: | Hyundai ATF SP-IV-RR |
| Olajgyártó javaslat: | Hyundai NWS-9638-T5 |
| Olajgyártó javaslat: | Hyundai SP4-M |
| JASO specifikáció: | M315, Class 1A |
| Olajgyártó javaslat: | Mazda FZ |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.12 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.14 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.15 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.17 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.41 |
| Olajgyártó javaslat: | Mit. ATF J3 |
| Olajgyártó javaslat: | Mit. ATF-PA |
| Olajgyártó javaslat: | Nissan Matic S |
| Olajgyártó javaslat: | OPEL 93165414 |
| Olajgyártó javaslat: | Opel PN 19 40 767 |
| Olajgyártó javaslat: | Opel PN 93 165 147 |
| Olajgyártó javaslat: | Subaru ATF |
| Olajgyártó javaslat: | Toyota ATF WS |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 31256774 |
| Olajgyártó javaslat: | VW 52533 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 055 005 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 055 540 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 060 162 A1 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 060 162 A2 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 060 162 A6 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF LFG 6 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF LFG 8 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF LFG 9 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |




