| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| Térfogat: | 1 l |
| specifikáció: | BMW MTF LT-3 |
| specifikáció: | Fiat 9.55550-MX3 |
| specifikáció: | Fiat 9.55550-MZ1 |
| specifikáció: | Ford M2C200-C |
| specifikáció: | JWS 227 |
| specifikáció: | LAND ROVER MTF-94 |
| specifikáció: | NISSAN MT-XZ TYP TL |
| specifikáció: | NISSAN MT-XZ TYP JR |
| specifikáció: | NISSAN MT-XZ |
| specifikáció: | PSA B71 2330 |
| specifikáció: | Volvo 97308 |
| specifikáció: | VW 501 50 |
| specifikáció: | Ford M2C200-C2 |
| specifikáció: | Ford M2C200-C3 |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| Gyártói engedély: | MB 235.17 |
| Gyártói engedély: | Renault MTF GL4 PLUS |
| SAE viszkozitás: | 75W |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 512 A2 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | MB 235.20 |
| specifikáció: | Ford M2C94-A |
| specifikáció: | GOST TM-3 |
| specifikáció: | MIL-L-2105C |
| specifikáció: | MAN 342 M-1 |
| specifikáció: | Ford M2C9002-A |
| specifikáció: | Case MS 1316 |
| specifikáció: | GOST TM-5 |
| specifikáció: | API: GL-5 |
| specifikáció: | Ford M2C154-A |
| specifikáció: | Ford M2C197-A |
| specifikáció: | API GL-5 synthetic |
| specifikáció: | GOST TM-4 |
| specifikáció: | MIL-L-2105D |
| specifikáció: | Iveco 18-1805 |
| specifikáció: | Scania STO 1:0 |
| specifikáció: | ZF-12A |
| specifikáció: | MIL-L-2105B |
| specifikáció: | Chrysler MS 9020 |
| specifikáció: | Volvo 97314 |
| olaj: | ásványi olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 309 031 |
| Olajgyártó javaslat: | FORD WSS-M2C200 C3 |
| Olajgyártó javaslat: | OPEL 19 40 182 |
| Olajgyártó javaslat: | VOLVO 97308 |
| Olajgyártó javaslat: | VW 501 50 |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| olaj: | szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-80 |
| Gyártói engedély: | API GL3+ |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ Z3 |
| Olajgyártó javaslat: | DAF |
| Olajgyártó javaslat: | Eaton Extended Drain |
| Olajgyártó javaslat: | IVECO |
| Olajgyártó javaslat: | MAN 341 Typ E3 |
| Olajgyártó javaslat: | Renault Trucks |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97305 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 02D/08 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| specifikáció: | API MT-1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | Approval 235.8 |
| Gyártói engedély: | Approval 235.9 |
| Gyártói engedély: | AVTODISEL YaMZ |
| Gyártói engedély: | DTFR 12B140 |
| Gyártói engedély: | GO-J |
| Gyártói engedély: | KOMATSU 195326199004 |
| Gyártói engedély: | SAE J 2360 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16F |
| Gyártói engedély: | TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 19C |
| Gyártói engedély: | TE-ML 21A |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ E3 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | API MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:0 (for Axles) |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:1 G |
| Olajgyártó javaslat: | STO 2:0 A FS |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 07A |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 08 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-80 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z4 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 01L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16K |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ E3 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 08 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-4 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | 342 Typ M3 |
| Gyártói engedély: | GO-J |
| Gyártói engedély: | O-76-E |
| Gyártói engedély: | SAE J 2360 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 19C |
| Gyártói engedély: | TE-ML 21A |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | O-94 |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:0 (for Axles) |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:1 G |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | MT-1 |
| specifikáció: | DIN 51517-3 (CLP) |
| specifikáció: | ISO 12925-1 (CKC) |
| specifikáció: | ISO 6743-6 (CKC) |
| specifikáció: | ANSI_AGMA 250.04 |
| specifikáció: | MIL_L 2105 |
| specifikáció: | US_STEEL 224 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| Térfogat: | 1 l |
| specifikáció: | BMW MTF LT-3 |
| specifikáció: | Fiat 9.55550-MX3 |
| specifikáció: | Fiat 9.55550-MZ1 |
| specifikáció: | Ford M2C200-C |
| specifikáció: | JWS 227 |
| specifikáció: | LAND ROVER MTF-94 |
| specifikáció: | NISSAN MT-XZ TYP TL |
| specifikáció: | NISSAN MT-XZ TYP JR |
| specifikáció: | NISSAN MT-XZ |
| specifikáció: | PSA B71 2330 |
| specifikáció: | Volvo 97308 |
| specifikáció: | VW 501 50 |
| specifikáció: | Ford M2C200-C2 |
| specifikáció: | Ford M2C200-C3 |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| specifikáció: | API GL-4S |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-MX3 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda 06MTF |
| Olajgyártó javaslat: | KIA 04300-KX1B0 |
| Olajgyártó javaslat: | Mazda LL G7 |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | BMW MTF LT-2 |
| Gyártói engedély: | FIAT 9.55550-MZ1 |
| Gyártói engedély: | Volvo 97308, 97309 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| specifikáció: | VW G 009 317 |
| specifikáció: | VW G G 50 |
| API specifikáció: | GL-3 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-4+ |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |


Motul Gear 300 75W-90 hajtóműolaj, váltóolaj, 1lit. 100118
Jóváhagyások és minősítések:
API GL-5
Viszkozitás:
75W-90
Motul cikkszám:
100118
Kiszerelés:
1 liter




