| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | CITROEN 9730.A8 |
| Olajgyártó javaslat: | PSA B71 2330 |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | MB 235.20 |
| specifikáció: | Ford M2C94-A |
| specifikáció: | GOST TM-3 |
| specifikáció: | MIL-L-2105C |
| specifikáció: | MAN 342 M-1 |
| specifikáció: | Ford M2C9002-A |
| specifikáció: | Case MS 1316 |
| specifikáció: | GOST TM-5 |
| specifikáció: | API: GL-5 |
| specifikáció: | Ford M2C154-A |
| specifikáció: | Ford M2C197-A |
| specifikáció: | API GL-5 synthetic |
| specifikáció: | GOST TM-4 |
| specifikáció: | MIL-L-2105D |
| specifikáció: | Iveco 18-1805 |
| specifikáció: | Scania STO 1:0 |
| specifikáció: | ZF-12A |
| specifikáció: | MIL-L-2105B |
| specifikáció: | Chrysler MS 9020 |
| specifikáció: | Volvo 97314 |
| olaj: | ásványi olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 309 031 |
| Olajgyártó javaslat: | FORD WSS-M2C200 C3 |
| Olajgyártó javaslat: | OPEL 19 40 182 |
| Olajgyártó javaslat: | VOLVO 97308 |
| Olajgyártó javaslat: | VW 501 50 |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| olaj: | szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-80 |
| Gyártói engedély: | API GL3+ |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ Z3 |
| Olajgyártó javaslat: | DAF |
| Olajgyártó javaslat: | Eaton Extended Drain |
| Olajgyártó javaslat: | IVECO |
| Olajgyártó javaslat: | MAN 341 Typ E3 |
| Olajgyártó javaslat: | Renault Trucks |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97305 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 02D/08 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| specifikáció: | API GL-4S |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 309 031 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 0 421 925 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 339 219 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 339 221 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 339 223 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 7 533 818 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 9 408 942 |
| Olajgyártó javaslat: | Chrysler MS-9224 |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-MZ1 |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-MZ6 |
| Olajgyártó javaslat: | Fiat 9.55550-MZ7 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford 52171 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSD-M2C200-C |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSD-M2C200-C2 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSS-M2C200-C3 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSS-M2C200-D2 |
| Olajgyártó javaslat: | GM PN 93165694 |
| Olajgyártó javaslat: | Honda 06MTF |
| Olajgyártó javaslat: | Honda MTF-II |
| Olajgyártó javaslat: | KIA 04300-KX1B0 |
| Olajgyártó javaslat: | Mazda LL G7 |
| Olajgyártó javaslat: | Opel PN 1940004 |
| Olajgyártó javaslat: | Opel PN 93165290 |
| Olajgyártó javaslat: | Renault 7711428122 |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97308 |
| Olajgyártó javaslat: | VW 09317 |
| Olajgyártó javaslat: | VW 55512 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 171 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 178 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 512 A2 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 527 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 549 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 052 726 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 060 726 A2 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G 070 726 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 E |
| Kötési mód: | Palack |
| Olajgyártó javaslat: | G 052 145 S2 |
| Olajgyártó javaslat: | 235.8 |
| Hossz: | 60 mm |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Szín: | sárga |
| Magasság: | 225 mm |
| Térfogat: | 1 l |
| Javasolt csereintervallum: | 80000 km |
| Javasolt csereintervallum: | 5 év |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Szélesség: | 115 mm |
| Mennyiségi egység: | Karton |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| API specifikáció: | MT-1 |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | MT-1 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 E |
| Magasság: | 230 mm |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 5 l |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| Javasolt csereintervallum: | 5 év |
| Javasolt csereintervallum: | 80000 km |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Kötési mód: | Kanna |
| Szélesség: | 115 mm |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Hossz: | 300 mm |
| Mennyiségi egység: | Karton |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | MT-1 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Szín: | sárga |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 E |
| Vegyi tulajdonságok: | Részszintetikus |
| Térfogat: | 60 l |
| Javasolt csereintervallum: | 5 év |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Javasolt csereintervallum: | 80000 km |
| Kötési mód: | Hordó |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Magasság: | 605 mm |
| Hossz: | 380 mm |
| Szélesség: | 380 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 E |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | MT-1 |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 208 l |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Javasolt csereintervallum: | 5 év |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Javasolt csereintervallum: | 80000 km |
| Kötési mód: | Hordó |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Szélesség: | 580 mm |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| Hossz: | 580 mm |
| Magasság: | 880 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4/5 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Kötési mód: | Kanna |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 20 l |
| Javasolt csereintervallum: | 5 év |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Javasolt csereintervallum: | 80000 km |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | BMW MTF LT-2 |
| Gyártói engedély: | FIAT 9.55550-MZ1 |
| Gyártói engedély: | Volvo 97308, 97309 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| specifikáció: | VW G 009 317 |
| specifikáció: | VW G G 50 |
| API specifikáció: | GL-3 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-4+ |
| SAE viszkozitás: | 75W-80 |




