| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4/GL-5 |
| specifikáció: | EvoBus 26.000-025 |
| specifikáció: | MAN 342 TYPE M2 |
| specifikáció: | ZF 05A/12E/17B/21A |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | VOLVO 97310 |
| Olajgyártó javaslat: | NH 520A |
| Olajgyártó javaslat: | STEYR B-101 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| olaj: | ásványi olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 235.7 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 235.74 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 239.72 |
| specifikáció: | ZF TE-ML 18 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| olaj: | szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4/GL-5 |
| specifikáció: | DTFR 12B100 |
| specifikáció: | EvoBus 26.000-032 |
| specifikáció: | EvoBus 26.000-034 |
| specifikáció: | MAN 341 Z2/ 342 M2 |
| specifikáció: | ZF 02B/05A/12L/12M |
| Olajgyártó javaslat: | API MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | CASE MS 1316 |
| Olajgyártó javaslat: | FORD WSP-M2C197-A |
| Olajgyártó javaslat: | JOHN DEERE JDM J11E |
| Olajgyártó javaslat: | MAN M 3343 TYPE M |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| olaj: | HC szintetikus olaj (Hydro-Cracked) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| Gyártói engedély: | SAE J306: 80W-90 |
| specifikáció: | ZF TE-ML 05N, 21N |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | FORD M2C104-A |
| Olajgyártó javaslat: | JOHN DEERE JDM J11F |
| Olajgyártó javaslat: | NH 520B |
| Olajgyártó javaslat: | VOLVO 97310, 97321 |
| SAE viszkozitás: | 80W-90 |
| olaj: | ásványi olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hipoid fogazású váltóhoz |
| SAE viszkozitási osztály: | 80W |
| Gyártói engedély: | API GL5 |
| Gyártói engedély: | MIL-L 2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | MAN 342 Typ M1 |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97314 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 17B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 1 l |
| Kötési mód: | Palack |
| Szín: | sárga |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 225 mm |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 5 l |
| Kötési mód: | Kanna |
| Szín: | sárga |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Hossz: | 300 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |




