| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 3 |
| Száraz selymesedési pont: | 215 °C |
| Nedves selymesedési pont: | 140 °C |
| fékfolyadék viszkozitás -40°C-on [mm?/s]: | 1500 mm?/s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Nedves selymesedési pont: | 157 °C |
| fékfolyadék viszkozitás -40°C-on [mm?/s]: | 1500 mm?/s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 LV |
| Száraz selymesedési pont: | 260 °C |
| Nedves selymesedési pont: | 170 °C |
| fékfolyadék viszkozitás -40°C-on [mm?/s]: | 750 mm?/s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 5.1 |
| Száraz selymesedési pont: | 260 °C |
| Nedves selymesedési pont: | 180 °C |
| fékfolyadék viszkozitás -40°C-on [mm?/s]: | 900 mm?/s |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 5.1 LV |
| Száraz selymesedési pont: | 265 °C |
| Nedves selymesedési pont: | 180 °C |
| fékfolyadék viszkozitás -40°C-on [mm?/s]: | 700 mm?/s |
| Részletes adatok |
|---|




