| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 19A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 21A |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | DTFR 12B140 MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | Scania STO 1:1G |
| Gyártói engedély: | MB 235.9 |
| Gyártói engedély: | Scania STO 2:0A FS |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | Volvo 97312 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 16F |
| specifikáció: | API Other GL-4 |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| specifikáció: | API Other MT-1 |
| specifikáció: | SAE J2360 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-4 |
| specifikáció: | API GL-4S |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | API GL-5S |
| API specifikáció: | MT-1 |
| Gyártói engedély: | BMW 83 22 1 470 080 |
| Gyártói engedély: | CASE MS-1316 |
| Gyártói engedély: | DANA SHAES 256 rev x |
| Olajgyártó javaslat: | Detroit DFS93K219.01 |
| Olajgyártó javaslat: | DTFR 12B140 |
| Gyártói engedély: | MAN 3343 Type SL |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Type GA1 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Type ML |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Type Z2 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Type S1 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Type S2 |
| Gyártói engedély: | MAN M342-SL |
| Olajgyártó javaslat: | NH 520A |
| Gyártói engedély: | Renault RT PWT 97312 |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| specifikáció: | SAE J2360 |
| specifikáció: | SAE J2360S |
| Gyártói engedély: | Scania STO 1:0 |
| Gyártói engedély: | SCANIA STO 1:1 G |
| Gyártói engedély: | Scania STO 2:0 A FS |
| specifikáció: | US Mil. MIL-L-2105D |
| Gyártói engedély: | Volvo 97312 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 02V |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05C |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05D |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 16F |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 19C |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 21A |
| Gyártói engedély: | ZF ZFN 13011 |
| Gyártói engedély: | ZFN 13019 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 235.7 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 235.74 |
| specifikáció: | MB-APPROVAL 239.72 |
| specifikáció: | ZF TE-ML 18 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| olaj: | szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4/GL-5 + LS |
| Olajgyártó javaslat: | FORD WSS-M2C200-C/C2 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G50/G51 |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-Y |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | API GL5 |
| Gyártói engedély: | MIL-L 2105 C/2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hipoid fogazású váltóhoz |
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | API GL4/GL5/MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | 05A |
| Olajgyártó javaslat: | 12L |
| Olajgyártó javaslat: | 12N |
| Olajgyártó javaslat: | 16F |
| Olajgyártó javaslat: | 17B |
| Olajgyártó javaslat: | 19C |
| Olajgyártó javaslat: | 21A |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 365 987 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.8/235.11 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-PRF 2105 E |
| Olajgyártó javaslat: | SAE J 2360 |
| Olajgyártó javaslat: | Synthetik OSP |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97312 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 02B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| specifikáció: | API MT-1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | Approval 235.8 |
| Gyártói engedély: | Approval 235.9 |
| Gyártói engedély: | AVTODISEL YaMZ |
| Gyártói engedély: | DTFR 12B140 |
| Gyártói engedély: | GO-J |
| Gyártói engedély: | KOMATSU 195326199004 |
| Gyártói engedély: | SAE J 2360 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16F |
| Gyártói engedély: | TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 19C |
| Gyártói engedély: | TE-ML 21A |
| Olajgyártó javaslat: | 341 Typ E3 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | API MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:0 (for Axles) |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:1 G |
| Olajgyártó javaslat: | STO 2:0 A FS |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 07A |
| Olajgyártó javaslat: | TE-ML 08 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| specifikáció: | API GL-4 |
| specifikáció: | API GL-5 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | 342 Typ M3 |
| Gyártói engedély: | GO-J |
| Gyártói engedély: | O-76-E |
| Gyártói engedély: | SAE J 2360 |
| Gyártói engedély: | TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | TE-ML 16B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | TE-ML 19C |
| Gyártói engedély: | TE-ML 21A |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-4 |
| Olajgyártó javaslat: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | O-94 |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:0 (for Axles) |
| Olajgyártó javaslat: | STO 1:1 G |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Gyártói engedély: | Mazda SG1 |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 1 l |
| Kötési mód: | Palack |
| Szín: | sárga |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 225 mm |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | V99-1017 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Térfogat: | 5 l |
| Kötési mód: | Kanna |
| Szín: | sárga |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Hossz: | 300 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.7 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.74 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.75 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.72 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 239.71 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 90 |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-X |
| Olajgyártó javaslat: | BMW G2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | BMW MTF LT-4 |
| Gyártói engedély: | Dexron MTF 75W-90 |
| Gyártói engedély: | FIAT 9.5550-MZ4 |
| Gyártói engedély: | MB 235.72 |
| Gyártói engedély: | MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | Volvo 97309 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 02B, 07A |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |




