| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Névleges áramerősség: | 70 A |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Relé funkció: | Munka érintkező |
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 85 °C |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Feszültség: | 12 V |
| Hengerek száma: | 4 |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Alkatrész jelölősz.: | 457, 527 |
| Verzió: | IAM |
| alternatív termék: | 0884010 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Relé száma: | 457 |
| Csatlakozók száma: | 9 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Feszültség: | 12 V |
| Hengerek száma: | 4 |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Verzió: | OE |
| alternatív termék: | 0884048 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Relé száma: | 457 |
| Csatlakozók száma: | 9 |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névleges áramerősség: | 70 A |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Relé funkció: | Munka érintkező |
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 85 °C |




