| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz 1: | 63 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Hossz 2: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,52 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 47,5 mm |
| Tömeg: | 250 g |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 350 g |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Hossz: | 64 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 251 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 536 g |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 64 mm |
| Hossz: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 164 g |




