| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 46,5 mm |
| Vastagság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 46,5 mm |
| Vastagság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Magasság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| a páros csere javasolt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Magasság 1: | 70 mm |
| Magasság 2: | 47 mm |
| OE-számhoz: | 1426699 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Műanyag |
| Magasság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Garancia: | 3 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Belső átmérő: | 11,5 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 12,1 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Magasság 1: | 69,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Belső átmérő 1: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Tömeg: | 200 g |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 65 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség 1: | 70 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| teljes hossz: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 0,312 kg |
| Csomagolási hossz: | 14,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 10,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 59,8 mm |
| Magasság: | 69,8 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| átmérő: | 12,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Csomagolási hossz: | 7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Tömeg: | 180 g |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,393 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz 1: | 70 mm |
| Erősített kivitel | |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Hossz 2: | 46 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fékberendezés: | hátsó tengelyen dobfékkel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 60 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 70 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| tengelybeállítás szükséges a szerelés után | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Magasság 1: | 69,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Belső átmérő 1: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| választható | |
| Szélesség 1: | 70 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |






