| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Vastagság: | 55,0 mm |
| Tömeg: | 0,180 kg |
| Magasság 1: | 49,52 mm |
| Magasság 2: | 60,7 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 12,08 mm |
| Külső átmérő: | 30,49 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 32,5 mm |
| Magasság 2: | 49,8 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 32,9 mm |
| Magasság 2: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 20,5 mm |
| Külső átmérő: | 40,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Vastagság: | 55,0 mm |
| Tömeg: | 0,180 kg |
| Magasság 1: | 49,52 mm |
| Magasság 2: | 60,7 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 12,08 mm |
| Külső átmérő: | 30,49 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 32,5 mm |
| Magasság 2: | 49,8 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 32,9 mm |
| Magasság 2: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 20,5 mm |
| Külső átmérő: | 40,2 mm |




