| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 41,27 mm |
| Magasság 2: | 50,87 mm |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Külső átmérő: | 40,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő 2: | 20 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,149 kg |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Külső átmérő: | 36 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő 2: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 36 mm |
| Tömeg: | 0,149 kg |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 146 mm |
| Belső átmérő: | 18,3 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Magasság: | 146 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Erősített kivitel | |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,145 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | alul |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Páros cikkszám: | ZTT-MZ-020H |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,145 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 41,27 mm |
| Magasság 2: | 50,87 mm |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Külső átmérő: | 40,2 mm |










