| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 191 mm |
| Külső átmérő: | 90 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Páros cikkszám: | 803313 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 191 mm |
| Külső átmérő: | 90 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Páros cikkszám: | 803312 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 191 mm |
| Páros cikkszám: | 49102455 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 191 mm |
| Páros cikkszám: | 49102454 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Szín: | sárga |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Tömeg: | 0,535 kg |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 90 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Vastagság: | 40,5 mm |
| teljes hossz: | 185,5 mm |
| Külső átmérő: | 90 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 22,3 mm |
| Külső átmérő: | 71,2 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89,9 mm |
| Magasság: | 151 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Csomagolási hossz: | 23 cm |
| Csomagolási szélesség: | 12 cm |
| csomagolási magasság: | 9 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Vastagság: | 40,5 mm |
| Tömeg: | 0,35 kg |
| Külső átmérő: | 90 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 68 mm |
| Külső átmérő: | 71,2 mm |
| Belső átmérő: | 22,3 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 71,5 mm |
| Külső átmérő: | 61,5 mm |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Vastagság: | 40,5 mm |
| Tömeg: | 0,35 kg |
| Külső átmérő: | 90 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 22,3 mm |
| Külső átmérő: | 71,2 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 191 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Páros cikkszám: | 49102455 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 191 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Páros cikkszám: | 49102454 |




