| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 31 mm |
| Magasság: | 45 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30,0 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tömeg: | 89 g |




