| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Hossz: | 48 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Vastagság: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Gyártási évig: | 201206 |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Hossz: | 48 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Vastagság: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Vastagság: | 41 mm |
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,053 kg |
| Beépítési oldal: | belül |
| Hossz: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Hossz: | 48 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Vastagság: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Vastagság: | 41 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 48 mm |
| Szélesség: | 53,0 mm |
| Vastagság: | 48,0 mm |
| Belső átmérő: | 26,0 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 44,0 mm |
| Vastagság: | 41,0 mm |
| Belső átmérő: | 15,0 mm |
| Külső átmérő: | 44,0 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 41,5 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| átmérő: | 26,5 mm |
| Kötési mód: | doboz |
| Csomagolási hossz: | 5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5 cm |
| csomagolási magasság: | 4,6 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Garancia: | 3 év vagy 75.000 km garancia |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| Gyártási dátumtól: | 20140701 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 45,0 mm |
| Vastagság: | 44,0 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Gyártási dátumtól: | 16.07.2012 |
| Hossz: | 45 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | *********D*000001 |
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Vastagság: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 20,5 mm |
| Hossz: | 45 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Vázszám (VIN): | KNA************** |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Vastagság: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Gyártási évig: | 201206 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Hossz: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 16.07.2012 |
| Gyártási dátumig: | 28.07.2014 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 44 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Hossz: | 45 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Belső átmérő: | 20,5 mm |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Magasság: | 46 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| stabilizátorátmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 52 mm |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 48 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 50,0 mm |
| Vastagság: | 50,0 mm |
| Belső átmérő: | 24,0 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| Gyártási dátumtól: | 20120716 |
| Gyártási dátumig: | 20140728 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | *********D*000001 |
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Vastagság: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Szín: | fekete |
| Tömeg: | 44 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Vastagság: | 48 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Magasság: | 46 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 16.07.2012 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 24,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tartószíj nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Garancia: | 3 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Hossz: | 39 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| átmérő: | 15 mm |
| Csomagolási hossz: | 4,4 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,35 cm |
| csomagolási magasság: | 3,95 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Hossz: | 39 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| átmérő: | 15 mm |
| Kötési mód: | doboz |
| Csomagolási hossz: | 4,4 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,35 cm |
| csomagolási magasság: | 3,95 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 42 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| átmérő: | 18,5 mm |
| Kötési mód: | doboz |
| Csomagolási hossz: | 4,6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,5 cm |
| csomagolási magasság: | 4,2 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Tömeg: | 0,051 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 48 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 26,5 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 92 g |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 87 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 63 g |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | tengelyhíd oldali |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Tömeg: | 0,068 kg |
| Hossz: | 48 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Tömeg: | 0,051 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Vázszám (VIN): | KNA************** |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Vastagság: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Vastagság: | 41 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Hossz: | 48 mm |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |









