| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200009 |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Hossz: | 34 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Vastagság: | 37 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 32 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,035 kg |
| Beépítési oldal: | belül |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Hossz: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 36 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Vastagság: | 37 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| OE-számhoz: | OEGE4T-28-156 |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 32 mm |
| OE-számhoz: | GE4T-28-156 R JP |
| OE-számhoz: | GE4T-28-156 JP |
| OE-számhoz: | GE4T 28 156 |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Hossz: | 32 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| OE-számhoz: | G564 28 156 A |
| Beépítési oldal: | belül |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 17 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 32 mm |
| Belső átmérő: | 16,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 22 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 21,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | piros |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 0,033 kg |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Hossz: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 36 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Vastagság: | 37 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 16 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 32 mm |
| Belső átmérő: | 15,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 31,0 g |
| Hossz: | 34 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Belső átmérő: | 19,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 19,5 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | G5642-8156A |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 15,5 mm |
| teljes hossz: | 32 mm |
| Belső hossz: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | GE4T-28-156 |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 16,5 mm |
| teljes hossz: | 32 mm |
| Belső hossz: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | belül |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Belső átmérő: | 7,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200009 |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Szükséges darabszám: | 2 |








