| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Vastagság: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Tengelyenként: | 1 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Vastagság: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Hossz: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Szín: | fekete |
| Tömeg: | 38 g |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 42,1 mm |
| Belső átmérő: | 18,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Vastagság: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Vastagság: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Hossz: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| stabilizátorátmérő: | 18,5 mm |
| Tömeg: | 0,045 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Beépítési oldal: | belül |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Tengelyenként: | 1 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,042 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Vastagság: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Tengelyenként: | 1 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Gumi |
| Vastagság: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Vastagság: | 35 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,045 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Hossz: | 42 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Vastagság: | 35 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Belső átmérő: | 18 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Magasság: | 39 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 52,0 g |
| Hossz: | 42 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22,5 mm |
| Hossz: | 48 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 22,5 mm |
| teljes hossz: | 48 mm |
| Belső hossz: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| teljes hossz: | 42 mm |
| Belső hossz: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 20,5 mm |
| teljes hossz: | 42 mm |
| Belső hossz: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| Tömeg: | 0,038 kg |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Tömeg: | 0,052 kg |
| Hossz: | 48,5 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |








