| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 43 mm |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Tengelyenként: | 1 |
| Szükséges darabszám: | 1 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 42,5 mm |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Magasság: | 34 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Tömeg: | 0,036 kg |
| Hossz: | 44 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 25,6 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 21,5 mm |
| Szélesség: | 32,5 mm |
| Magasság: | 34 mm |
| Hossz: | 35 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Tömeg: | 0,035 kg |
| Névleges átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 23,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tömeg: | 39 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Tömeg: | 0,035 kg |
| Névleges átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 23,0 mm |









