| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szélesség: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Hossz 1: | 26 mm |
| Hossz 2: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 92 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| OE-számhoz: | 1K0199867Q |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18,1 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Hossz: | 92 mm |
| Páros cikkszám: | 271482 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 54 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Hossz: | 88 mm |
| Páros cikkszám: | 271718 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Anyag: | Fém |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 480 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz 1: | 62,3 mm |
| Hossz 2: | 87,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,1 mm |
| OE-számhoz: | 1K0505145J |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz 1: | 62 mm |
| Hossz 2: | 75 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| OE-számhoz: | 3C0505145 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tengelyenként: | 2 |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tengelyenként: | 2 |
| csak párban cserélendő | |




