| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szélesség: | 92 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 1,747 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |




