| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,009 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőkaron |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,009 kg |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rúd/kar: | összekapcsoló rúdhoz |
| Szín: | piros |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Tömeg: | 0,01 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Szín: | piros |
| Beépítési oldal: | vezetőkaron |
| Tömeg: | 0,01 kg |




