| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,016 kg |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Külső átmérő: | 37 mm |
| Beépítési oldal: | alul |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | kétoldali |




