| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Beépítési oldal: | alul |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Beépítési oldal: | alul |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Külső átmérő 2: | 52 mm |
| Külső átmérő 1: | 34 mm |
| Tömeg: | 0,045 kg |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Belső átmérő 2: | 19 mm |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |




