

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50502602 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 892 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 101 mm |
| Tömeg: | 1,39 kg |
| Külső átmérő: | 103 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 1390 g |
| Belső átmérő 1: | 14,25 mm |
| Belső átmérő 2: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 85 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Alaptartó nélkül |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra lenn |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Alternatív javítókészlet: | EM-2233 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Alternatív javítókészlet: | EM-0021 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| OE-számhoz: | 50502602 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Anyag: | Gumi/fém |
| OE-számhoz: | 60694071 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Furatátmérő: | 10,3 mm |
| Furatátmérő 1: | 14,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Tömeg: | 860 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 2710 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 1545 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50511479 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Tömeg: | 0,002 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 1859 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50510402 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Tömeg: | 0,003 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 1146 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 940 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 101 mm |
| Tömeg: | 1,39 kg |
| Külső átmérő: | 103 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 1390 g |
| Belső átmérő 1: | 14,25 mm |
| Belső átmérő 2: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |




