| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 905 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50502602 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 892 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 885 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 55 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 866 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 55 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| OE-számhoz: | 50502602 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 2570 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 60694937 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 2100 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50511479 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Tömeg: | 0,002 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 1859 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50510402 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Tömeg: | 0,003 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |




