| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| OE-számhoz: | B25D-39-040 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| OE-számhoz: | B25G-39-040B |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 0,625 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,8 kg |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Hossz 1: | 55 mm |
| Hossz 2: | 50 mm |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Külső átmérő: | 79 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 635 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 65 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 78 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Magasság: | 107 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Anyag: | Fém |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Keménység (Rockwell szerint): | 60 HRC |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Tömeg: | 1480 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Rögzítő furatok távolsága: | 46 mm |
| Szélesség: | 57,5 mm |
| Magasság: | 129 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 614 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | BL3K3906YA |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | GE4T39060D |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1256 g |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Keménység (Rockwell szerint): | 60 HRC |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Tömeg: | 1480 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Rögzítő furatok távolsága: | 46 mm |
| Szélesség: | 57,5 mm |
| Magasság: | 129 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,366 kg |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Külső átmérő 2: | 63 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 1,825 kg |






