| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Hossz: | 207 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Magasság: | 238 mm |
| Tömeg: | 1,5 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4HN |
| Gyártási évig: | 200908 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 200909 |
| Gyártási évig: | 201006 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | 4HK |
| Gyártási évig: | 201006 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elülső részegység |
| Tömeg: | 0,822 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Sebességváltó fajta: | CVT automata sebességváltó (fokozatmentes) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 181872 |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | ADBP800481 |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 33 10 8457 |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |



| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Gyártási évtől: | 201007 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Gyártási évtől: | 201007 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Gyártási évtől: | 200909 |
| Gyártási évig: | 201006 |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Gyártási évtől: | 201007 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Gyártási évig: | 201006 |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Teljesen automata |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Gyártási évig: | 201006 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 200909 |
| Gyártási évig: | 200908 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Szélesség: | 83 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Csapágyazás típusa: | elektromosan kapcsolható hidrocsapágy |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Magasság: | 238 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 89,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 165 mm |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| 1. rögzítő furatok távolsága: | 50 mm |
| 2. rögzítő furatok távolsága: | 80 mm |
| Beépítési oldal: | bal |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Sebességváltó típus: | MT |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Gyártási dátumig: | 200908 |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 01.08.2007 |
| Gyártási dátumig: | 03.08.2009 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási dátumtól: | 01.09.2009 |
| Gyártási dátumig: | 03.06.2010 |
| mintasorhoz/típushoz: | XJHFZL6 |
| mintasorhoz/típushoz: | XJSFZL6 |
| mintasorhoz/típushoz: | XJXFZL6 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 1,5 kg |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 1,217 kg |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Hossz 1: | 105 mm |
| Magasság: | 101 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 772 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1432 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 1401 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Tömeg: | 1571 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 30/06/10 |
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| OE-számhoz: | Part of 1807EP |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 1,5 kg |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 1,217 kg |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elülső részegység |
| Tömeg: | 0,822 kg |







