| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 1000655 |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| OE-számhoz: | 31277314 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Beépítési oldal: | bal |
| OE-számhoz: | 31257727 |
| OE-számhoz: | 31277315 |
| OE-számhoz: | 31316875 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Nettó súly: | 0,76 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra lenn |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Hossz 1: | 149 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Magasság: | 104 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 33 11 3719 |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| OE-számhoz: | 31277314 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Magasság: | 64 mm |
| Magasság 1: | 44 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Rögzítő furatok távolsága: | 195,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 09/10 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| OE-számhoz: | 1435996 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,76 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó típus: | TF-80SC AWD |
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Hossz: | 238 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Magasság: | 115 mm |
| Tömeg: | 2,12 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Anyag: | Alumínium |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| OE-számhoz: | 31277315 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 2197 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | fenn |
| OE-számhoz: | 30680474 |
| OE-számhoz: | 30793322 |
| OE-számhoz: | 31430441 |
| OE-számhoz: | 31670126 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Tömeg: | 2,4 kg |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Beépítési oldal: | jobb |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | bal alsó |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 2376 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 2400 g |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Hossz: | 160 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Tömeg: | 0,92 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Hossz: | 149 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Magasság: | 104 mm |
| Menetméret: | M10x1.5 |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 176478 |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 0,942 kg |
| OE-számhoz: | 31277314 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| OE-számhoz: | 31277314 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra lenn |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Hossz: | 262 mm |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Keménység (Rockwell szerint): | 55 HRC |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Hossz 2: | 198 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Tömeg: | 2281 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Tömeg: | 940 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 756 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 1156 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Hossz: | 262 mm |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Keménység (Rockwell szerint): | 55 HRC |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Hossz 2: | 198 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 33 10 3570 |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| OE-számhoz: | 31277314 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Beépítési oldal: | bal |
| OE-számhoz: | 31257727 |
| OE-számhoz: | 31277315 |
| OE-számhoz: | 31316875 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31257727 |
| OE-számhoz: | 31277315 |
| OE-számhoz: | 31316875 |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | fenn |
| OE-számhoz: | 30680474 |
| OE-számhoz: | 30793322 |
| OE-számhoz: | 31430441 |
| OE-számhoz: | 31670126 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |








