| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 14 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 10 g |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 12,7 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 70 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1850 g |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | alul |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1800 g |
| Beépítési oldal: | bal |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Sebességváltó fajta: | Kézikapcsolású váltóhoz nem, automatikus működtetésű |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0199555P |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 1801 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Anyag: | Gumi/fém |




