| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Páros cikkszám: | 100 199 0161 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | alul |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Nyomatéktámasz |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Páros cikkszám: | 100 199 0162 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Tömeg: | 0,255 kg |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 255 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,235 kg |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 235 g |




| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szélesség: | 92 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 14 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 10 g |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 12,7 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 70 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1850 g |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | alul |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1800 g |
| Beépítési oldal: | bal |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Sebességváltó fajta: | Kézikapcsolású váltóhoz nem, automatikus működtetésű |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 35,5 mm |
| Szélesség: | 91 mm |
| Tömeg: | 240 g |
| Belső menet 2: | M 14x1,5 mm |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 50 |
| Sebességváltó fajta: | Kézikapcsolású váltóhoz nem, automatikus működtetésű |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Sebességváltó fajta: | automata sebességváltóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Műszaki információs szám: | FORO NON FILETTATO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,235 kg |
| Külső átmérő: | 93 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 235 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Tömeg: | 0,255 kg |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 255 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Páros cikkszám: | ZPS-WW-101 |
| OE-számhoz: | 1K0199555AC |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0199555P |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 1801 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,235 kg |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 235 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Tömeg: | 0,255 kg |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 255 g |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Anyag: | Gumi/fém |
| OE-számhoz: | 1K0 199 868 Q |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|






