| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Tömeg: | 0,255 kg |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 255 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,235 kg |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 235 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 14 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 10 g |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 12,7 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 70 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1850 g |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | alul |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 55 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 35,5 mm |
| Szélesség: | 91 mm |
| Tömeg: | 240 g |
| Belső menet 2: | M 14x1,5 mm |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 50 |
| Sebességváltó fajta: | Kézikapcsolású váltóhoz nem, automatikus működtetésű |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Sebességváltó fajta: | automata sebességváltóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Vastagság: | 115 mm |
| Hossz: | 204 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Műszaki információs szám: | FORO NON FILETTATO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Külső átmérő: | 92 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Páros cikkszám: | EM-2078 |
| Műszaki információs szám: | FORO FILETTATO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,235 kg |
| Külső átmérő: | 93 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 235 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Tömeg: | 0,255 kg |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 255 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,235 kg |
| Külső átmérő: | 91 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 235 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szélesség: | 91 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Tömeg: | 0,255 kg |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 255 g |




