| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság 1: | 66,1 mm |
| Magasság 2: | 46 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Hossz: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Hossz: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő 1: | 17 mm |
| Külső átmérő 1: | 51 mm |
| Vastagság 1: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Hossz: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 56 mm |
| Belső átmérő: | 12,9 mm |
| Külső átmérő: | 56,3 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Beépítési oldal: | elsőtengely fent |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 56,0 mm |
| Belső átmérő: | 12,9 mm |
| Külső átmérő: | 56,3 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Hossz: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Magasság: | 51,8 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| átmérő: | 14,2 mm |
| Hossz: | 46,1 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Vastagság: | 66 mm |
| Tömeg: | 0,42 kg |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Magasság: | 65,6 mm |
| Belső átmérő: | 16,4 mm |
| Külső átmérő: | 50,1 mm |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Beépítési oldal: | elsőtengely fent |
| Magasság: | 51,8 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 46 mm |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Vastagság: | 66 mm |
| Tömeg: | 0,42 kg |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 56 mm |
| Belső átmérő: | 12,9 mm |
| Külső átmérő: | 56,3 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő 1: | 51 mm |
| Belső átmérő 1: | 17 mm |
| Vastagság 1: | 66 mm |




