
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | ZTT-MS-010B |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Belső átmérő: | 14,3 mm |
| Külső átmérő: | 54,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | ZTT-MS-010A |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Tömeg: | 437 g |







