| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Külső átmérő: | 39 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Tömeg: | 0,095 kg |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékok nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapágy nélkül |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Magasság: | 32,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |




