| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 627 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 49396581 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Páros cikkszám: | 49396580 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Koronás anyával |
| Magasság: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Koronás anyával |
| Magasság 1: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Külső menet 1: | M14x1,5 mm |
| Külső menet 2: | M14x1,5 mm |
| Tömeg: | 1,368 kg |
| Páros cikkszám: | 94-92333-2 |




