| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Hossz: | 332 mm |
| Szélesség: | 94 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Tömeg: | 2,74 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Hossz: | 355 mm |
| Szélesség: | 94 mm |
| Magasság: | 135 mm |
| Tömeg: | 1,878 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Páros cikkszám: | 54623 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 54622 |
| Szükséges darabszám: | 1 |




