| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 352 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez nem |
| huzalátmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Hossz: | 352 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 392 mm |
| Külső átmérő: | 112 mm |
| Vastagság: | 12,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 395 mm |
| Külső átmérő: | 113 mm |
| huzalátmérő: | 12,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Hossz: | 352 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| átmérő: | 12,85 mm |
| Külső átmérő: | 113 mm |
| Hossz: | 395 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez nem |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 392 mm |
| Külső átmérő: | 112 mm |
| Tömeg: | 2,74 kg |
| Vastagság 1: | 12,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 36-219209 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Páros cikkszám: | 36-219193 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez nem |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Erősített kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 350 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Tömeg: | 2,06 kg |
| Vastagság 1: | 12,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Külső átmérő: | 130,0 mm |
| huzalátmérő: | 12,5 mm |
| Tömeg: | 2,200 kg |
| Csomagolási hossz: | 40,6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,1 cm |
| csomagolási magasság: | 15,2 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Garancia: | 5 év garancia |
| huzalátmérő: | 12,8 mm |
| Páros cikkszám: | SP3727 |
| Tömeg: | 3,000 kg |
| Csomagolási hossz: | 40,6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,1 cm |
| csomagolási magasság: | 15,2 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 392 mm |
| Külső átmérő: | 112 mm |
| Vastagság: | 12,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 350 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Vastagság: | 12,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 352 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 13 mm |
| Hossz: | 395 mm |
| Külső átmérő: | 113 mm |
| Tömeg: | 3,1 kg |
| Színjelzés: | narancs |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 12,8 mm |
| Hossz: | 395 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Tömeg: | 2,8 kg |
| Színjelzés: | szürke |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 392 mm |
| Külső átmérő: | 112 mm |
| Vastagság: | 12,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 350 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Vastagság: | 12,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 350 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Vastagság: | 12,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez nem |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Erősített kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez nem |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| huzalátmérő: | 12,5 mm |
| Hossz: | 368 mm |
| Külső átmérő: | 111 mm |
| Menetek száma: | 3,4 |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 398 mm |
| Külső átmérő 1: | 114 mm |
| huzalátmérő: | 13,1 mm |
| Tömeg: | 3,038 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 395 mm |
| Külső átmérő 1: | 113 mm |
| huzalátmérő: | 12,8 mm |
| Tömeg: | 2,784 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Hossz: | 352 mm |
| Külső átmérő 1: | 130 mm |
| huzalátmérő: | 12,5 mm |
| Tömeg: | 2,016 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 370 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| huzalátmérő: | 12,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Spirálrugó |
| Hossz: | 361 mm |
| Külső átmérő: | 132 mm |
| huzalátmérő: | 12,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 384 mm |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Külső átmérő 1: | 112 mm |
| huzalátmérő: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| átmérő: | 13,1 mm |
| Hossz: | 398 mm |
| Külső átmérő: | 114 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Állandó rugóátmérőjű csavarrugó |
| Hossz: | 390 mm |
| Tömeg: | 2,80 kg |
| huzalátmérő: | 12,85 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Állandó rugóátmérőjű csavarrugó |
| Hossz: | 351 mm |
| Tömeg: | 2,00 kg |
| huzalátmérő: | 12,50 mm |
| Külső átmérő: | 132 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | GG1***233651 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Állandó rugóátmérőjű csavarrugó |
| Hossz: | 395 mm |
| Tömeg: | 3,05 kg |
| huzalátmérő: | 13,00 mm |
| Külső átmérő: | 113 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Rugóforma: | Állandó rugóátmérőjű csavarrugó |
| Hossz: | 390 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| huzalátmérő: | 12,9 mm |
| Tömeg: | 2,80 kg |
| a páros csere javasolt | |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| A következő vázszámtól (VIN): | GG1***233651 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Állandó rugóátmérőjű csavarrugó |
| Hossz: | 395 mm |
| Külső átmérő: | 113 mm |
| huzalátmérő: | 13 mm |
| Tömeg: | 3,05 kg |
| a páros csere javasolt | |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Állandó rugóátmérőjű csavarrugó |
| Hossz: | 351 mm |
| Külső átmérő: | 132 mm |
| huzalátmérő: | 12,5 mm |
| Tömeg: | 2,00 kg |
| a páros csere javasolt | |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Vastagság: | 12,5 mm |
| Hossz: | 352 mm |
| Külső átmérő: | 130 mm |
| Tömeg: | 2,016 kg |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |




