| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Vastagság: | 10 mm |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Külső átmérő: | 145 mm |
| Szín: | piros |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Tömeg: | 0,25 kg |
| Belső átmérő: | 89 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |




