| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szorítókkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumicsapággyal |
| átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| PR-számhoz: | 0BF |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 21,7 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szorítókkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumicsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 22 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kapcsoló rúddal |
| OE-számhoz: | 1K0 511 409 CB S1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | gumicsapágyakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 21 mm |
| OE-számhoz: | 1K0 511 409 CA S1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | gumicsapágyakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kapcsoló rúddal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| PR-számhoz: | 1JA |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JG |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JH |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JL |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JR |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | UA1 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBAA |
| PR-számhoz: | 1JA |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JG |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JH |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JL |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JP |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | 1JR |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | UA0 |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | UA1 |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | UB8 |
| Blokk elválasztás | |
| PR-számhoz: | UC5 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 21 mm |
| OE-számhoz: | 1K0 511 409 CA S1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | gumicsapágyakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kapcsoló rúddal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JA |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JG |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JH |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JL |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JR |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| PR-számhoz: | 1JB |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| PR-számhoz: | 1JC |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| PR-számhoz: | 1JK |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBAA |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JA |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JG |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JH |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JL |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JR |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | UC5 |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| PR-számhoz: | 1JB |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| PR-számhoz: | 1JC |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| PR-számhoz: | 1JK |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 22 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kapcsoló rúddal |
| OE-számhoz: | 1K0 511 409 CB S1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | gumicsapágyakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 21 mm |
| OE-számhoz: | 1K0 511 409 CA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 22 mm |
| OE-számhoz: | 1K0 511 409 CB |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JA |
| PR-számhoz: | 1JR |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| kombinált PR-számhoz: | 1JB+1JC+1JK |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBAA |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| PR-számhoz: | 1JA |
| kombinált PR-számhoz: | 1JR+UC5 |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| kombinált PR-számhoz: | 1JB+1JC+1JK |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| stabilizátorátmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok |
|---|




