
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 10 x 1 (1) |
| Menetméret: | 12 x 1 (1) |
| Fékrendszer: | Bendix |
| Anyag: | Alumínium |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fékrendszer: | Bendix |
| Anyag: | Alumínium |
| Tömeg: | 0,35 kg |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 11 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fékrendszer: | hidraulikus |
| Terhelésfüggő | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fékrendszer: | hidraulikus |
| Terhelésfüggő | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fékrendszer: | hidraulikus |
| Terhelésfüggő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 10 X 1 (1) |
| Menetméret: | 12 x 1 (1) |
| Fékrendszer: | Bendix |
| Anyag: | Alumínium |




