| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 24 mm |
| Magasság: | 315 mm |
| Anyag: | Szövet |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 320 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Nettó súly: | 130 g |
| Csomagolási hossz: | 38,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 120,0 mm |
| csomagolási magasság: | 18,50 cm |
| Nettó súly: | 578 g |
| Csomagolási hossz: | 8,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,00 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szívóátmérő: | 13,7 mm |
| Kipufogóátmérő: | 13,6 mm |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 160 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 24 mm |
| Magasság: | 315 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szívóátmérő: | 13 mm |
| Kipufogóátmérő: | 13 mm |
| Gyártó korlátozás: | Valeo |
| Anyag: | Alumínium |
| Gyártó korlátozás: | Accumulator |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 120 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | automata kézi kapcsolás lehetőségével |
| átmérő: | 24 mm |
| Magasság: | 315 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szívóátmérő: | 14 mm |
| Kipufogóátmérő: | 14 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Hossz: | 164 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nyomáskapcsoló nélkül |
| Tömeg: | 0,68 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 24 mm |
| Magasság: | 315 mm |
| Anyag: | Szövet |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Magasság: | 166 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Magasság: | 165 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Szívóátmérő: | 14 mm |
| Kipufogóátmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 120,0 mm |
| Csomagolási hossz: | 8,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,00 cm |
| csomagolási magasság: | 18,50 cm |
| Nettó súly: | 578 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 320 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Csomagolási hossz: | 38,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Nettó súly: | 130 g |




