| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,87 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | kerek |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Feszültség: | 12 V |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Cseredarab nem szükséges | |
| Új alkatrész | |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| OE-számhoz: | 55570005 |
| Működési mód: | elektromos |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | AGR-hűtő nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Nettó súly: | 0,84 kg |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B 16 DTL |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Tömeg: | 1 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 12 cm |
| csomagolási magasság: | 11 cm |
| OE-számhoz: | 55570005 |
| OE-számhoz: | 850772 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Tömeg: | 0,88 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Tömeg: | 0,88 kg |
| Vizsgáló kontaktusok (pin) száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | AGR-hűtő nélkül |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| OE-számhoz: | 55570005 |
| OE-számhoz: | 55576005 |
| OE-számhoz: | 8 50 772 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | AGR-hűtő nélkül |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| OE-számhoz: | 1686754480 |
| OE-számhoz: | 55570005 |
| OE-számhoz: | 850772 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 1,028 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Anyag: | Fém |
| Nettó súly: | 0,828 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 8813 9982 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 8813 9981 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Nettó súly: | 0,84 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Nettó súly: | 0,94 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 8813 9982 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 8813 9981 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | AGR-hűtő nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert be kell tanítani/frissíteni kell |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B 16 DTL |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | AGR-hűtő nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |





