| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | krómozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 32 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96,4 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96,4 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Felület: | krómozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 32 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 96,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,70 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,485 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96,40 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,60 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,50 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |






