| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 103,4 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 49 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Hossz: | 103,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Üzemanyagfajta: | Bi-fuel |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | S |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 103,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103,4 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 103,4 mm |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 49 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | S |
| Hossz: | 103,4 mm |
| Üzemanyagfajta: | Bi-fuel |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 32,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




