
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 103,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 103,7 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 101 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 103,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 103,8 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103,8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |





