| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| OE-számhoz: | 03D 109 601 B |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,5 mm |
| OE-számhoz: | 030109601AL |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 70 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 99,1 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,2 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,1 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 70 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,20 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,00 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,2 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |






