| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 86,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 86,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Hossz: | 86,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | EE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Hossz: | 93,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | EE |
| Hossz: | 86,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 86,3 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 93,6 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 33 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Hossz: | 93,61 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,00 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Tányér átmérő: | 33,00 mm |




