| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,045 kg |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Hossz: | 104 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 104 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 104 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 104 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 104 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 33,8 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Hossz: | 104 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 29,5 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Hossz: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,8 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 104 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Agyprofil: | 3 |
| Hossz: | 104,00 mm |
| Hossz 1: | 5,00 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,90 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,98 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,98 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 104 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 105,1 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,00 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,90 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,00 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104 mm |
| Anyag: | krómrúd |
| Szeleptányér-átmérő: | 33,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104 mm |
| Verzió: | 4Cr9Si2 |
| Szeleptányér-átmérő: | 34 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |





