| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 28,1 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,97 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,975 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,30 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,20 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,00 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,3 mm |
| Verzió: | 4Cr9Si2 |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |





