| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Hossz: | 114,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,5 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | S |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,5 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 114,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,2 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | S |
| Hossz: | 114,6 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,6 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




